top of page

Groominguentusiast

Leiame Inspiratsiooni Igast Karvast

Groomland - palju enamat kui üks tavaline koertesalong. Toome Sinuni teadliku ja personaalse teenuse. Tahame olla Eesti groomingsektori eestvedajaks, pakkudes salongiteenust, tooteid ja koolitusi nii koeraomanikele kui ka groomeritele. Südamega tehtud koertesalong, kust leiad personaalse karvahoolduse sabast ninani.

www.groomland.ee-3.png

Meie Lugu

Kui kaks entusiastlikku koerainimest juhtuvad kokku ja hakkavad unistusi jagama võib see olla algus üheks uueks põnevaks seikluseks. Just nii said talvisel detsembriõhtul kokku Maarja ja Mari-Liis, kes hakkasid jagama mõtteid ja muljeid, kellest muust kui ikka koertest! Jõudnuna kohtumise lõpuks otsusele, et Eesti groomingmaastikule on vaja tuua rohkem tähelepanu ning luua muutust, oli Maarjal järgmiseks hommikuks plaan paigas ja enam pääsu polnud - teeme selle ära!
 

 Salong, mis kasvataks teadlikkust, pakuks kvaliteetset teenust (seda eelkõige just Pirital, sest siit on puudu piritalaste oma kodusalong) ning teeks groomingtarbed lihtsasti kättesaadavaks kõigile, olenemata tema asukohast.

 

Kuna Mari-Liis on üks parimatest kuldsete retriiverite kasvatajatest Eestis, oleme eriliselt keskendunud retriiverite groomingule, kuid ühtmoodi hoolime neist kõikidest - koerad nii suured kui väikesed, tõupuhtad kui ka segaverelised. Pühendume pidevale arengule, et pakkuda rõõmu ja rahulolu igale meid külastavale koerale ning tema kahejalgsest kaaslasele.

 

Groomland - sest nad on seda väärt.
 

Groomlandi perekond

bottom of page